Rankinė pagal figūros tipą

Posted by Sigita 2020/11/10 0 Comment(s)

Rankinė pagal figūros tipą

Ieškote naujos rankinės šiam sezonui, tačiau nežinote ką rinktis? Nežinote kaip išsirinkti rankinę, kuri tobulai Jums tiktų? Prieš įsigyjant naują daiktą derėtų apsvarstyti ne tik paprasčiausias detales. Atkreipkite dėmesį ir į tai, koks yra Jūsų kūno sudėjimas. Tikrai ne visos rankinės yra tinkamos visoms moterims. Šiame straipsnyje pateiksime Jums kelis patarimus, kurie gali būti naudingi norint teisingai pasirinkti rankinę pagal savo figūros tipą.

 

Aukšta ir liekna. Esate aukštesnė nei vidutinio ūgio moteris?  Venkite ant peties nešioti rankines trumpomis rankenomis – vizualiai  su tokio tipo rankine galite atrodyti tik dar aukštesnė. Rinkitės rankinę, kuri yra platesnė ir neilga. Šio sudėjimo moterims taip pat patartina rinktis dideles, pusmėnulio formos ( dar vadinamas „Hobo“ stiliaus ) rankines ilgesnėmis rankenomis. Šios rankinės 2013 metais ypač madingos, tad tai ne tik praktiškas, bet ir madingas pasirinkimas.

 

Smulkaus sudėjimo. Venkite itin didelio dydžio rankinių. Jos gali iškraipyti ir taip smulkutę Jūsų figūrą. Taip pat nesirinkite rankinės su ilgesne rankena taip galite atrodyti tik žemesnė.

 

Pilnesnio sudėjimo. Rinkitės didelę, griežtos formos, ar struktūros rankinę. Nesirinkite mažos rankinės – venkite kontrasto. Jeigu mėgstate rankines dekoruotas raštais rinkitės stambesniais ornamentais papuoštus gaminius.

 

Patarimas visoms pirkėjoms. Jeigu norite įsigyti brangią odinę rankinę stenkitės investuoti protingai. Rinkitės praktišką modelį bei spalvą tuomet rankinę nešiosite dažnai. Nėra prasmės pirkti daiktą, kurio praktiškai nenešiosite. Jeigu vietoj vienos brangios rankinės planuojate įsigyti  kelias pigesnes kas dienai pasirinkite praktišką ( neryškios spalvos, paprastesnės formos) , o kitais atvejais paeksperimentuokite. Įsigykite įdomesnės formos, rašto, dekoruotą įvairesnėmis detalėmis, rankinę.