Kaip pasirinkti Jūsų kūno tipui tinkamiausią rankinę?

Posted by Eimantas 2018/03/28 0 Comment(s)

Kiekvienai moteriai yra sukurta tobulai tinkanti rankinė, pabrėžianti jos privalumus. Kalbant apie formas, tinkamiausia rankinės forma yra priešinga moters kūno formai. Ar kada nors susimąstėte, kad rankinės forma gali vizualiai kiek pakeisti jūsų figūrą? Kaip ir kiekvienas rūbas ar aksesuaras, rankinė gali vizualiai pridėti ar atimti kelis kilogramus. Poveikis priklauso nuo to, kokios formos yra rankinė, kokias raštais puošta bei kurioje kūno vietoje ji nešiojama (dirželio ilgis).

                                                                                                     

Aukšta ir liekna moteris turėtų rinktis minkštesnių formų, neaukštas, kiek „hobo“ stiliaus rankines. Vengti – pernelyg mažų rankinių trumpu dirželiu, nes jos vizualiai dar labiau „paaukštins“ moterį. Trumpai tariant – aukštai ir lieknai moteriai geriausias pasirinkimas yra rankinė, kuri bus labiau plati, nei aukšta. Taip pat tinkamas pasirinkimas įvairios detalės – metalo papuošimai, kniedės, kutai ir t.t.

Mažai ir smulkiai moteriai netiks didelės rankinės. Reikėtų ieškoti ant peties nešiojamos rankinės ilgu dirželiu – taip ji prailgins siluetą. Taip pat tinkama yra mažesnio dydžio rankinė, kurią galima nešti rankoje. Geriausiai tinka neperkrautos aksesuarais rankinės.

Stambesnio sudėjimo moterims tinkamiausios yra didelės, tvirtos formos rankinės, kurios sukurtų balansą su mikštesnėmis kūno linijomis. Reikėtų vengti pernelyg mažų rankinių, taip pat puoštų smulkiais raštais. Puikiai tiktų puoštos stambesniais vertikaliais raštais, tvirtų formų bei solidesnių spalvų odinės rankinės. Rankinę geriausiai nešti toliau nuo kūno – pasikabinti ant alkūnės ar ties keliais, jei rankinė nešama ant peties, dirželio ilgį pareguliuokite taip, kad rankinė nekristų ant stambiausių kūno vietų.

Leave a Comment