Odinių rankinių priežiūra

Posted by Sigita 2017/11/10 0 Comment(s)

Odinių rankinių priežiūra

Oda tai – patvari medžiaga iš kurios pasiūta rankinė gali Jums tarnauti ne vienerius metus. Tinkamai rūpindamiesi mylimu daiktu galite tik prailginti jo ilgaamžiškumą. Šiame straipsnyje Jums pateiksime kelis naudingus ir paprastus patarimus, kurie padės tinkamai prižiūrėti Jūsų taip mėgstamą odinę rankinę.

Odos priežiūros priemonės. Įsigykite odos priežiūros priemonių. Specialūs tepalai/losjonai yra sukurti tam, kad išvalytų ir atgaivintų Jūsų rankinės odą. Šios priemonės taip pat apsaugo nuo įbrėžimų. Specialioms progoms naudokite ir odos priežiūrai skirtą laką. Ši priemonė rankinei suteiks natūralaus blizgesio.

Kovokite su dėmėmis. Jeigu savo rankinės priežiūrai jau naudojate įvairias priemones jai susitepus turėtų būti kiek lengviau pašalinti dėmes. Pirmiausiai pabandykite jas išvalyti su sausu, švelnios tekstūros audiniu. Jeigu dėmės pašalinti taip nepavyksta – naudokite specialias priemones skirtas dėmėms iš odinių gaminių išimti.

Rankinę laikykite saugiai. Šiuo metu nenešiojate rankinės? Nenumeskite jos tiesiog kur papuola. Pasirūpinkite ja ir laikykite savo daiktą saugiai įpakuotą. Oda yra natūralus audinys, tad laikant jos gaminius netinkamomis sąlygomis greitai „kimba“ grybelis ar pelėsis. Savo rankinę laikykite medžiaginiame maiše vėsioje, sausoje vietoje toliau nuo karščio ir drėgmės.

Kosmetiką laikykite atskirai. Ne paslaptis, kad dažnai kosmetikos priemonės ištepa įvairius daiktus ar rūbus ir palieka dėmių. Norėdami  apsaugoti savo mylimą rankinę paskirkite kosmetikai atskirą skyrelį. Na o jeigu visas savo grožio priemones laikysite kosmetinėje Jūsų rankinė bus apsaugota dvigubai! Taip lengviau išlaikysite jos vidų švarų ir apsaugotą nuo dėmių.

Rankinėje palaikykite tvarką. Jeigu visiems daiktams atrasite tinkamą vietą ne tik sutaupysite laiko bandydami ką nors rasti, bet ir be problemų galėsite greitai perkelti daiktus iš vienos rankinės į kitą.

Saugokite rankinę. Jūsų odinė rankinė tai – nepigus, priežiūros reikalaujantis daiktas. Saugokite ją nuo įbrėžimų vietose, kur daug žmonių: parduotuvėse, viešajame transporte, įvairiuose renginiuose. Taip pat nelaikykite rankinėsant žemės – taip ji greitai išsiteps.

Patikimas meistras. Jeigu visgi nepavyko išvengti neišvalomų dėmių ar nepaslepiamų įbrėžimų kreipkitės tik į patikimą ir visą įrangą turintį specialistą – profesionalą. Tik savo profesiją išmanantis meistras sutvarkys Jūsų rankinę be priekaištų.