Vintažinės rankinės

Posted by Sigita 2017/11/10 0 Comment(s)

Vintažinės rankinės

Kartais mada yra kaip geras vynas – kuo senesnis, tuo geresnis. Mados pasaulyje vintažinės rankinės yra kaip laiko kapsulės. 3-ojo dešimtmečio karoliukais siuvinėtos delninės, 4-ojo dešimtmečio odinės kuprinės, 5-ajame – populiarios aligatoriaus odos rankinės, 6-ajame dešimtmetyje madingi akį traukiantys raštai, 7-ojo dešimtmečio hipiški rankų darbo krepšiai, ir 8-ojo dešimtmečio topas blizgančios disko stiliaus rankinės – visi pasako kažką apie madą konkrečiu laikmečiu.

Description: Vintažinė rankinė

Vintažinės rankinės yra kaip neverbalinis pareikškimas apie madą. Moterys gali pakeisti tiesiog visą savo išvaizdą, priklausomai nuo to, kokią rankinę priderins prie paprastų džinsų ir palaidinės: banalų odinį krepšį ar vintažinę rankinę su antikine sagtimi. Vintažinė susiraukšlėjusi oda(jeigu ji yra geros būklės), antikiniai metalo papuošimai, blizgantys žvyneliai, šiek tiek subtilių nerinių ar karoliukų – visa tai yra nesenstančios mados detalės.

Description: Vintažinė rankinė

Turbūt esate girdėję posakį „kas sena, vėl yra nauja“. Na bet susidūrus su tokiais mados dizaineriais kaip Gucci, Loewe, Hermes ar Roberta di Camerino, moterys dažniau teikia pirmenybę seniems gaminiams, kadangi senos dizainerių rankinės dažnai reiškia „senus, vertingus pinigus“. Priklausomai nuo rankinės gamybai naudojamos medžiagos bei tuo metu populiarios rankų darbo technikos, gerai išlaikyta vintažinė rankinė gali kainuoti neįtikėtinai daug, dažniausia net gi daugiau nei nauja dizainerio kurta rankinė. Dažnai vintažinės moteriškos rankinės išlaiko žymiai didesnę paklausą ir kainą, lyginant su to paties dizainerio ar prekinio ženklo vintažinėmis suknelėmis ar batais.

Description: vintažinė rankinė

Jei nenorite viso savo atlyginimo išleisti tam, jog įsigytumėte vintažinę rankinę internetu, turbūt Jūs norėsite pabandyti pasižvalgyti po savo močiutės spintą. Niekada negalite žinoti, tačiau galbūt būtent ten rasite senstantį grožį, vertą tikrai didelės sumos šiandieninėje moteriškų rankinių rinkoje. Jei jau nusišypsotų laimė rasti tokį grynuolį, pasislėpusį po laiko dulkėmis, sektų kiti svarbūs žingsniai: valymas, atnaujinimas bei rankinės laikymas.

Description: vintažinės rankinės

Kad išlaikytumėte ar net pakeltumėte vintažinės rankinės vertę, leiskite profesionalams ar bent žmonėms, nusimanantiems šioje srityje, išvalyti Jūsų rankinę. Kuomet kalbame apie tinkamą rankinės laikymą, stenkitės nelaikyti jos tiesioginiuose saulės spinduliuose, karštyje, drėgnoje ar dulkėtoje patalpoje, nes tokios sąlygos gali tik pakenkti rankinės audiniui. Suvyniokite į švarų popierių ir laikykite ją dėžėje ant vėsios spintos lentynos.

Description: vintažinė rankinė

Aukštos kokybės, krokodilo odos, perlais inkrustuotos, siuvinėtos, gobeleninės ir net gi zamšinės vintažinės rankinėsyra visuomet stilingos, nesvarbu, kiek dešimtmečių yra prabėgę. Priežastis, kodėl tokios rankinės yra itin patrauklios ir geidžiamos, yra ta, jog jos yra vienintelės. Galite būti tikros, kad neteks pamatyti moters, besinešančios tokią pačią rankinę, kokią Jūs radote savo senelės ar mamos spintoje. Beje, lyginant su vintažiniais drabužiais, vintažinės rankinės yra labiau vertinamos kolekcionierių – vienas dydis tenkina visus!

Leave a Comment