Rankinė – moters paslapčių išdavikė

Posted by Sigita 2021/05/04 0 Comment(s)

Rankinė – moters paslapčių išdavikė

 

Tai, jog rankinė moteriai jau seniai yra tapusi ne tik aksesuaru, bet ir vienu svarbiausiu kiekvienos dienos palydovu, nuginčyti niekas negali. Tai, jog daugeliui mūsų pasirinkimų įtaką daro mūsų gyvenimo būdas, asmenybės bruožai ar tam tikri požiūrai, taip pat yra visiškai nenuginčijama. Dėl šios priežasties, moterų pasirinktos rankinės labai atvirai atskleidžia apie tam tikras savininkės sąvybes, kurias tinkamai perpratus galima apie daug ką spręsti.

 

Dideles rankines daugiau renkasi tos, kurios nėra geros savo laiko planuotojos ir daugiau spontaniškos asmenybės. Dėl šios priežasties, jos rankinėje privalo sutalpinti „visą savo gyvenimą“, nes neaišku ko tą dieną gali prisireikti. Anot psichologų, tokie bruožai byloja apie asmenybės nekantrumą, nepastovumą, aukštus keliamus reikalavimus ne tik sau, bet ir aplinkiniams.

 

Nedideles rankines, atvirkščiai nei pirmąsias, labiau linkusios rinktis yra puikios savo laiko organizuotojos. Jos žino, ką veiks tą dieną ir ko būtent jai gali prisireikti. Todėl rankinė ir neprivalo būti didelė, nes joje vietos turi užtekti vos keletui būtiniausių daiktų: raktams, piniginei, telefonui, o visa kitą, esant nenumatytam atvejui, visada galima nusipirkti. Tai rodo apie moters pastovumą, tvarkingumą ir didelį pasitikėjimą savimi.prisireikti.

 

Griežtų formų rankinių mėgėjos dažniausiai yra daug dirbančios moterys, kurioms rankinėje turi tilpti dokumentai, planšetė, ar nešiojamas kompiuteris. Dažniausiai tokių rankinių savininkės ne tik daug laiko praleidžia darbe, bet ir laisvalaikiu nepamiršta darbo reikalų. Tai darbščios, tvirtai ant žemės stovinčios asmenybės.

 

Laisvų formų ir stiliaus rankines daugiau renkasi moterys, kurių darbas nereikalauja visą dieną būti ofise ir su savimi dažnai nešiotis vienokias ar kitokias darbo priemones. Tokios moterys stengiasi į gyvenimą žiūrėti lanksčiau, dažnai yra idealistės, nerūpestingos, mylinčios save ir aplinkinius.

 

Apie kuprinių mėgėjas būtų galima pasakyti, kad jos yra entuziastės, mielai besiimančios įvairios įdomios veiklos, todėl ir rankinė-kuprinė jai turi tarnauti bet kokiais gyvenimo atvejais. Jos – visada pasiruošusios tiek darbui, tiek, pramogoms ir iš vėžių jų taip lengvai neišmuši. Šioms moterims nėra svarbiausia jos išvaizda ar ką apie jas mano aplinkiniai.

 

 

Spalva

Praktiškumą dievinančios moterys paprastai renkasi tamsių spalvų rankines, tai judos, mėlynos, rudos, pilkos ar panašios spalvos. Tai spalvos, kurios puikiai, be didelių pastangų tinka prie bet kokios aprangos, kas reiškia, kad įsigyta rankinė jos savininkei privalo tarnauti ilgai. Tai rodo apie asmenybės atsargumą, taupumą.

 

Neutralios spalvos rankinės savininkės paprastai nenori būti pastebėtos, todėl ir aksesuarus stengiasi rinkis neiššaukiančius, susiliejančius su aplinka. Tai balsvos, pilkšvos, lengvai rusvos ir panašios spalvos. Nepaisant to, tokios asmenybės paprastai yra linkusios padėti kitiems, yra ramios, tylios, bet itin atviros asmenybės.

 

Teigiama, kad ryškiaspalves rankines renkasi aktyvios, aistringos ir netgi kiek akiplėšiškos, bet tivrtai ant žemės stovinčios moterys. Žinoma, tai ekspresyvios ir drąsios asmenybės, kurias išduoda būtent aksesuarai, nes apranga paprastai būna neiššaukianti, o štai tam tikra aprangos detalė tiesiog rėkte rėkia apie savininkės karštą būdą.

 

 

Nešiojimo maniera

Jei rankinė dažniausiai laikoma rankoje, galima tikėti, jog jog savininkė mėgsta turėti valdžią savo rankose. Tai tvirta, gana griežta, atidi, susikaupusi ir atsakinga asmenybė.

Teigiama, kad mėgstančios nešioti rankinę ant sulektos alkūnės, yra labai moteriškos ir mėgstančios šį faktą demonstruoti. Tai damos, linkusios save dažnai palepinti, gana išlaidžios, tačiau kartu ir mokančios tinkamai save apginti.

Jei rankinė kabinama ant peties, vertėtų atkreipti dėmesį ir į rankų poziciją. Jeigu jos ištiestos žemyn ir nedaug juda – tikriausiai tai drovoka, nepasitikinti savimi ir aplinkiniais asmenybė. Jeigu einant rankos laisvai juda – tai optimistiška ir mokanti mėgautis gyvenimu mergina. Jeigu ranka pakelta link peties – tai labai savarankiška ir tik savo jėgomis pasitikinti moteris.