Kaip išsirinkti tobulą rankinę darbui/mokslams?

Posted by Eimantas 2015/08/27 1 Comment(s)

Artėjant rudeniui svajojame išsirinkti tobulą rankinę darbui ar mokslams. Kiekvienai moteriai svarbi ne tik rankinės spalva, dydis, tačiau ir jos funkcionalumas, praktiškumas bei patogumas. Tinkamai pasirinkta rankinė – investicija Jūsų ateičiai. Pristatysime pagrindinius rankinės išvaizdos, funkcionalumo ir praktiškumo aspektus, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, norėdama išsirinkti tobulą rankinę darbui/mokslams.

Visų pirma, norint, kad rankinė „tarnautų“ ne vienerius metus, verta rinktis odinę rankinė. Kodėl odinę? Nes, odinė rankinė ne tik ilgaamžiška, patvari, tačiau ir klasiška, o klasika niekada neišeinanti iš mados!

Rankinės rankenų ilgis

Renkantis rankinę darbui/mokslams dažnai pasvarstome kaip rankinę nešiosime, koks būdas patogesnis: neštis rankinę ant peties ar rankoje? Vieno, tinkamiausio pasirinkimo nėra, nes paprastai rankinę nešame įvairiais būdais, tačiau pasirinkus rankinę su vidutinio ilgio rankenomis galėsime neštis tiek ant peties, tiek rankoje. Tai ypač aktualu vėsiuoju metų laiku, kuomet svarbu, jog rankinė tilptų ant peties apsivilkus storesnį paltą. Optimalus rankinės rankenų aukštis ~ 25 cm. Rankinės rankenos turi būti tvirtos ir lengvai telpančios į delną.

Išorinė užsegama kišenėlė

 Dažna moteris yra nuolatiniame skubėjime ir žinome tą jausmą, kuomet iš rankinėje esančios gausos daiktų reikia išsiimti raktus, mobilųjį telefoną, ar kita smulkmeną, taip užtrukdamos, rodos, amžinybę! Jei dažnai susiduriate su tokia problema, geriausia rinktis rankinę, kurios išorėje būtų užsegama kišenėlė smulkiems daiktams – saugiai ir greitai pasieksite tai, ko reikia!

Rankinės dugno apsaugos

 Pripažinkime, rankinę dažnai tenka statyti ant paviršių, kurie nėra itin „draugiški“, todėl rankinė greičiau dėvisi, nusitrina, praranda spalvą. Rankinės, kurių dugne yra pritvirtintos metalinės kojelės/apsaugos leis rankinę statyti ant bet kokio paviršiaus, nepažeidžiant jos dugno. Taip rankinė ilgiau išlaikys savo nepriekaištingą išvaizdą.

Plaunamas/anti-bakterinis pamušalas

Tikriausiai ne taip dažnai susimąstome, kaip svarbu valyti rankinės vidų ir kokių bakterijų ilgainiui ten gali prisikaupti. Ypač svarbu atkreipti dėmesį į rankinės vidų. Rankinės, kurių pamušalas lengvai valomas/plaunamas ir yra anti-bakterinis – pats geriausias pasirinkimas. Dažnai su savimi nešamės įvairių daiktų, tiek maisto produktų, tiek darbui/mokslams skirtų reikmenų, o viskas kartu kuria tinkamą terpę bakterijų kaupimuisi, todėl lengvai valomas rankinės vidus padės išvengti šių rūpesčių.

Metaliniai užtrauktukai

Dažnai keliaujanti rankinė, įprastai dažnai atsegama bei užsegama. Esame ne kartą susidūrusios su greit gendančiais, stringančiais užtrauktukais. Metaliniai užtrauktukai kur kas patvaresni už plastmasinius. Tad renkantis rankinę, atkreipkite dėmesį, kokie užtrauktukai įsiūti rankinėje.

Spalva

 Rankinės spalva priklauso nuo rankinės savininkės norų, darbo aplinkos, metų laiko, mados tendencijų ir kita. Jei norite labiau išreikšti save, mėgstate ryškesnes spalvas, patartina rinktis raudonosmėlynos, žalios spalvos rankines, kitu atveju – klasikinės spalvos – juodos/rudos/baltos spalvos atspalviai visada patenkins Jūsų lūkesčius.

Talpūs ir struktūruoti rankinės skyriai

 Bene svarbiausia rankinės dalis – jos vidinė aplinka/skyrių skaičius. Darbui/mokslams skirtoje rankinėje itin svarbūs bent keli struktūruoti, erdvūs, atviri skyriai bei užsegamas vidurinis skyrelis. Optimalus rankinės dydis toks, jog jame lengvai tilptų A4 formato dokumentai, 15“ skersmens nešiojamasis kompiuteris ir pan. Taip pat svarbu jog viduje būtų papildomos kelios atviros kišenėlės bei užsegama kišenėlė mobiliajam telefonui, kortelėms, rašikliams, ar kitiems smulkiems daiktams.


Tikimės, jog ši apžvalga padėjo Jums priimti tinkamą sprendimą ir rankinę išsirinksite nedvejodama!