10 rankinių, kurios niekada neišeis iš mados!

Posted by Eimantas 2017/11/03 0 Comment(s)

Dažna moteris, įsigijusi rankinę, kuri vos prieš kelias dienas buvo pristatyta tarp pačių naujausių ir madingiausių rankinių, gali jaustis tarsi mados ikona, tačiau yra rankinių, kurios išlieka madingos metų metus. Atrodytų, jog tokių dizainerių, kaip Hermès, Louis Vuitton, Christian Dior, Fendi, Gucci, Chanel, Prada, Bottega Veneta bei Balenciagatendencingai kuriamos rankinės yra mados aukštumose, tačiau esminės rankinių detalės nesikeičia nuo 1800 metų. Madingiausios rankinės kiekvienais metais kūrybos procese papildomos naujomis detalėmis ir pristatomos kaip naujausia kolekcija mados festivaliuose.

Kiekviena kuriama rankinė turi savo pavadinimo, kilmės istoriją, kaip pavyzdžiui, tokios mados ikonos kaip Hermessukurtos rankinės „Kelly“ skirta pincesei Grace Kelly, bei „Birkin“ aktorei Jane Birkin. Christian Dior moteriška rankinė iš padžių buvo vadinama „Constance“, tačiau vėliau buvo pervadinta princesės Dianos vardu, kuomet ji buvo nufotografuota dėvint šią rankinę.

Minėtų dizainerių rankinės pripažįstamos ne tik dėl jų žinomumo, bet ir dėl ypač aukštos kokybės. Dizaineriai kelis katus per metus keičia rankinių kainas, taip didindami jų populiarumą. Tai nuolatinė investiciją ateities kartoms. Rankinių kūrybai naudojamos ypač aukštos kokybės odos, pasižyminčios patvarumu bei ilgaamžiškumu ir taip išlikdamos madų aukštumose daugybę metų. Trumpai apžvelkime TOP 10 madingiausių rankinių istoriją.

10. Louis Vuitton Speedy Bag

 

Pirmosios Louis Vuitton rankinės pavadinimu „Speedy“ sukurtos dar 1930 metais. Šiu rankinių rankenos buvo kuriamos iš karvių odos. Vienos labiausiai žinomų, klasikinių Louis Vuitton rankinių buvo sukurtos iš įvairių spalvų drobės, odos, kurios tinkamos tiek prie kasdienės, tiek prie puošnesnės aprangos.

 

9. Balenciaga Motorcycle Bag

Nors prekinis ženklas Balenciaga buvo įkurtas 1915 m., tačiau jo „atgimimas“ įvyko tik 2003 m., kuomet Nicolas Ghesquière sukūrė „Motorcycle Bag“ rankinę, iškėlusią dizainerį į mados pasaulio aukštumas. Aktorė Kate Moss įsimylėjo šią rankinę vos pamačiusi, nuo tada Balenciaga prekinis ženklas žengė į mados istoriją. Rankinė pasiūta iš itin minkštos, lengvos ir patvarios odos, puošta kišenėlėmis, įrėmintais mažais veidrodėliais. Šios rankinės kaina siekia 1300-2000 $.

8. Bottega Veneta Intrecciato

Bottega Veneta yra Itališkos odos ženklas, vertinamas būtent pagal rankinės stilių, o ne prekinį ženklą. Šis prekinis ženklas žinomas dėl savo paprastumo – Bottega Veneta reiškia – Venecijos parduotuvė, ne veltui ir įmonės šūkis yra “When Your Own Initials Are Enougth”. 1966 metais įkurtos bendrovės stegėjai Vittorio and Laura Moltedo sukūrė perpintos odos tipo audinį, vadinamą „Intreccaito“, kuris iki šių dienų yra populiarus kuriant tiek rankines, tiek aksesuarus.  Bottega Veneta rankinių kainos svyruoja nuo 2500-6650 $.

7. Prada Saffiano Bag

Prada namai įsikūrė dar 1913 metais, tačiau pačiu prekiniu ženklu tapo 1978 metais kuomet įmonę perėmė Miuccia Prada. Rankinėms naudojama Safiano oda suteikia patvarumo, padidina atsparumą įbrėžimams, vandeniui. Safianoodos rankinės puoštos aukso spalvos detalėmis bei Prada logotipu. Šio prekinio ženklo rankinės ypač mėgstamos tokių garsenybių kaip Hailee Steinfeld, Lindsay Lohan, Rihanna. Prada rankinių kainos svyruoja nuo 1700 iki 9660 $.

 

6. Christian Dior Lady Bag

Klasikinė Christian Dior rankinė buvo padovanota princesei Dianai nuo pirmosios Prancuzijos ponios Bernadette Chirac. Kuomet princesė buvo nufotografuota su šia rankine, ji iškart tapo elegancijos, puošnumo ir rafinuotumo ikona. Kiekviena rankinė yra rankų darbo, puošta aukso spalvos detalėmis. Geriausiai žinomai rankinei buvo naudojama lakuota bei veršelio oda. Christian Dior rankinių kainos svyruoja nuo 1200 iki 11800 $.

 

5. The Gucci Jackie Bag

Gucci Jackie rankinė yra tokia graži, jog niekad neišeina iš mados. Ši rankinė sukurta 1950 metais. 1999-aisiais rankinė buvo kiek perkurta, tačiau šiandien galima įsigytį tiek „naująjį“, tiek „senąjį“ Jackie rankinės modelį. Itin patogi rankinė per petį turi tvirtą sagtį. Rankinė pasiūta rankomis iš įvairaus stiliaus ir spalvų medžiagų. Brangiausia šio stiliaus rankinė buvo parduota už 204 00 $, nors panašaus stiliaus rankinių galima įsigyti nuo 1450 $. Jackierankinės išlieka rafinuotos ir stulbinančios iki šių dienų.

4. The Fendi Baguette

Moderni klasika, sukurta 1997 metais dizainerės Silvia Venturini. Baguette stiliaus rankinė buvo sukurta tokia, kad tilptų po pažastimi kaip Prancūziškas batonas. Nuo 1997 metų buvo sukurta tūkstančiai Baguette stiliaus rankinių iš džinso, ponio, krokodilo odos. Šio stiliaus rankinė ypač išpopuliarėjo filme „Seksas ir miestas“, kuomet buvo parodyta keliuose filmo epizuoduose. Brangiausia Baguette rankinė buvo parduota už 6220 $, tačiau galima įsigyti jų nuo 1400 $.

3. Hermès Kelly Bag

Hermes Kelly rankinė yra tarsi simbolis. Joks kitas aksesuaras taip subtiliai nepateko į aukštumas kaip ši rankinė. Hermes Kelly rankinė buvo sukurta 1892 metais ir tik 1954 metais padovanojus Monako princesei Grace Kelly, suteiktas toks pats vardas ir rankinei. Iki šių dienų, moterys, įsigijusios Hermes Kelly rankinę jaučiasi kaip princesės. Šią, rankų darbo rankinę, pagaminti užtrunka nuo 18-25 val. ir tai vienos geriausiai parduodamų visų laikų rankinių. Brangiausia parduota rankinė kainavo 125 000 $, tačiau įprastos rankinių kainos prasideda nuo 1100 $.

2. Hermès Birkin Bag

Hermes Birkin rankinė sukurta 1984 metais. Aktorė Jane Birkin vykdama tuo pačiu lėktuvu kartu su rankinių kūrėju Jean-Louis Dumas prasitarė, jog niekaip neranda geros odinės rankinės, taigi dizaineris sukūrė aktorei rankinę ir pavadino jos vardu. Šio tipo rankinei naudojama ožkos, stručių, veršelių, driežų bei krokodilų odos, o rankų darbo gamyba užtrunka iki 48 valandų. Brangiausia Hermes Birkin rankinė, pagaminta iš krokodilo odos, puošta auksu bei deimantais, parduota už 120 00 $, o įprasta rankinių kaina prasideda nuo 11 000 $.

 1.      The Chanel Flap Bag

Visų laikų stilingiausia rankine laikoma Chanel delninė  -  klasikos ikona. Tai itin paprastai ir subtiliai sukurta rankinė. 1955 metais ją sukūrė pati Coco Chanel, norėdama kažko rafinuotesnio, ką būtų galima neštis ant peties. 1983 metais Karl Lagerfeld pakoregavo rankinės dizainą, pridėdamas CC logoptipo inicialus kaip sagtelę. Šių rankinių kainos keičiasi kelis kart per metus, siekiant padidinti perkamumą. Brangiausia Chanel rankinė parduota už 261 000 $, tačiau įprastai šių rankinių kainos prasideda nuo 2200 $.

Rankinių spalvos, modeliai, dizainai keičiasi kasmet, tačiau klasika išlieka ilgam. Kiekviena moteris verta pačios geriausios rankinės. Nenustokite puošti save, būkite madingos ir stilingos!

Leave a Comment