Garantijos ir Grąžinimas

Trumpai ir paprastai:


1. Apie prekės grąžinimą informuokite telefonu 864736856 arba el. paštu info@rankines24.lt;


2. Užpildykite specialios formos prašymą pakeisti prekę arba grąžinti sumokėtus pinigus, pasirašykite jį ir įdėkite kartu su grąžinama preke. Prašymą pakeisti prekę arba grąžinti sumokėtus pinigus atsiųsime jums el. paštu. 

Prekę grąžinti reikia adresu: MATAS KRIUSOVAS, Raudondvario pl. 101B, Kaunas LT - 47184.


3. Gavę prekę grąžinsime Jums už ją sumokėtus pinigus arba pakeisime analogiška preke (pagal Jūsų pageidavimą).Oficialiai ir detaliai:


● Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones“, taisyklių numatyta tvarka.

●  Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinami už prekes sumokėti pinigai, jei dėl prekės trūkumo yra atsakingas Pardavėjas.
●  Prekės grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos. Pirkėjas privalo apie tai informuoti Pardavėją el. paštu, nurodydamas, pageidaujamą grąžinti prekę, jos užsakymo numerį bei grąžinimo priežastį.

●  Grąžinant prekę būtina laikytis papildomų sąlygų:Jei dėl prekės trūkumo yra atsakingas Pardavėjas ir neįmanoma prekės trūkumų ištaisyti, sumokėti pinigai už grąžintas prekes ir prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidos grąžinami tik banko pavedimu į Pirkėjo banko sąskaitą ne vėliau kaip per 7 dienas nuo prekių grąžinimo Pardavėjui dienos. Pirkėjas privalo pateikti grąžinimo išlaidas patvirtinantį dokumentą. Grąžinimo išlaidos negali viršyti 6 EUR.

●  Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

●  Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas „rankinės24.lt“ turi teisę nepriimti daikto grąžinimui;

●  Grąžinama prekė turi būti grąžinta Pardavėjo pakuotėje arba kitoje pakuotėje, užtikrinančioje saugų transportavimą/siuntimą;

●  Prekės turi būti grąžinamos Pardavėjui adresu: MATAS KRIUSOVAS Raudondvario pl. 101B, LT – 47184 Kaunas. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti;

●  Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke taip pat turi būti grąžintos tuo pačiu metu;

●  Pirkėjui tenka prekės grąžinimo išlaidos, išskyrus atvejus kuomet grąžinama nekokybiška prekė, tuomet pristatymo ir grąžinimo išlaidos tenka Pardavėjui. Pirkėjas sumoka už prekės pristatymo išlaidas bei prekės grąžinimo išlaidas, o Pardavėjas, įsitikinęs, kad prekė grąžinta dėl netinkamos kokybės, grąžina Pirkėjui patirtas pristatymo, grąžinimo išlaidas bei už prekę sumokėtą sumą.

●  Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.