Ką Jūsų rankinė pasako apie Jus

Posted by Sigita 2021/04/25 0 Comment(s)

Ką Jūsų rankinė pasako apie Jus

  Didelė rankinė, kurioje tilps visi Jūsų mėgiami daiktai? Nedidukė rankinė per petį svarbiausiems daiktams sudėti? O gal prabangi rankinė pasiūta iš lakuotos odos? Kokią rankinę turite Jūs? Ką Jūsų turima rankinė pasako apie Jus kitiems? Čia pabandysime pateikti kelis nedidelius faktus ir aprašyti bruožus, kuriais gali pasižymėti tam tikrų rankinių savininkės.

 

Medžiaginė rankinė
Šios rankinės savininkė paprasta moteris, kuri, greičiausiai, turi ir keliauninkės instinktą. Gyvenate šia diena ir per daug nesibaiminate dėl aplinkinių nuomonės. Jums taip pat nelabai svarbu, ar Jūsų rankinė derės prie aprangos. Greičiausiai turite tik vieną rankinę ir dėl to nesukate galvos. Svarbiausia – turėti į ką susidėti visus daiktus. Esate paprasta ir praktiška.

 

Ryškios spalvos rankinė
Jūs esate deivė, drąsi ir nepriklausoma moteris, kuriai patinka pasirodyti ir išsiskirti iš minios. Jums patinka ir tai, kad žmonės pastebi jog turite ne vieną ryškiaspalvę rankinę. O kadangi dar ir mėgstate ją priderinti prie aprangos, rankinių turite kelias. Jums patinka prašmatnumas ir daiktai, kurie traukia aplinkinių akį.

 

Natūrali stilinga rankinė
Natūralios rudos, pilkos ar juodos spalvos rankinė. Jums patinka mada, tačiau jos tendencijų laikotės gan atsargiai. Net jeigu ir turite brangią rankinę Jums nebūtina, kad visi tai žinotų. Patinkate sau, kokia esate ir nesistengiate pasirodyti. Esate praktiška ir įžvalgi Jums patinka ir tai, kad rankinėje sutelpa visi kas dienai reikalingi daiktai.

 

Nedidelė rankinė per petį
Mąstote praktiškai ir paprastai. Greičiausiai Jūsų rankinės turinys tai – buteliukas vandens, akiniai nuo saulės ir knygelė užrašams. Rankinės nederinate ir prie savo aprangos. Ji Jums – daiktas, kurį reikia naudoti praktiškai, o ne kaip puošmeną, ar aksesuarą. Štai, kodėl taip mėgstate rankines per petį.

 

Natūralios odos rankinė
Jūs didelį dėmesį skiriate detalėms ir mėgstate kokybiškus daiktus. Puikiai suprantate, kad natūralios odos rankinėnekainuos pigiai, tačiau manote, jog tai vertinga investicija. Jums nereikia 20 skirtingų rankinių, nes manote, kad paprastumas yra geriausias dalykas. Įsigiję vieną natūralios odos rankinę dėvėsite ją tol, kol ji bus geros būklės.

 

Didelio dydžio rankinė
Šios rankinės savininkei labiausiai tinka pasakymas „Moters rankinėje – telpa visas jos gyvenimas.“ Jums patinka su savimi turėti visus būtiniausius daiktus, tad greičiausiai labai paprastai išsprendžiate problemas. Taip pat esate spontaniška – juk rankinėje turite viską, ko jums gali prireikti, tad lengvai leidžiatės į avantiūras ir per daug neplanuojate savo laiko.

 

Nedidelė rankinė
Šios rankinės savininkė – praktiška ir gerai organizuota moteris. Juk nedidelėje rankinėje telpa tik patys būtiniausi daiktai – mobilus telefonas, piniginė ir viena kita kosmetikos priemonė. Savo nedidelėje rankinėje greitai ir paprastai randate visu daiktus.

 

Dalykinė rankinė 
Esate versli, užsiėmusi, savimi pasitikinti moteris. Mėgstate visus daiktus laikyti jiems skirtose vietose, todėl Jums patinka rankinė, kurioje yra keli skyriai. Taip paprasčiau viską laikyti tvarkingai. Mėgstate ir prabangą bei prašmatnumą tad Jums puikiai tinka kietesnės, blizgios odos rankinės. Rankinė Jums – pagrindinis įvaizdžio aksesuaras.

 

Dizainerių kurta rankinė
Diva, panelė tobulybė, šios rankinės turėtoja neabejotinai mėgsta prabangą. Jūs įsigijote nuostabią mados namų sukurtą rankinę ir tiesiog dievinate ją. Norite, kad aplinkiniai žinotų, kaip Jums patinka prabanga ir, kad išgalite įsigyti tokį daiktą. Savo rankinę mylite taip pat, kaip ir pati save ir ja rūpinatės lyg vaiku.