4 rankinės, kurias privalote turėti!

Posted by Sigita 2021/05/15 0 Comment(s)

4 rankinės, kurias privalote turėti!

 

Neretai prie skirtingos aprangos reikia derinti ir skirtingus aksesuarus. Rankinė moterims tai – vienas iš svarbiausių aksesuarų ir ne tik. Dažnai pajuokaujame, kad rankinėje sutelpa visas moters gyvenimas. Šiame straipsnyje pateiksime kelis naudingus faktus apie 4 rankines, kurias kiekviena moteris privalo turėti savo garderobe.

 

1. Universalioji delninė. Jums reikia nedidelės rankinės, kuri puikiai derėtų prie aptemptų mėlynų džinsų ir aukštakulnių šeštadienio vakarą? Norėtumėte tą pačią delninę priderinti ir prie kokteilinės juodos suknutės?  Žymiausi pasaulio stilistai pataria įsigyti aukso, sidabro ar alavo spalvos delninę su nežymiu blizgesiu pasiūtą iš šilko ar šifoninės medžiagos. Mėgstate klasikinius audinius? Natūralios odos ryškesnės spalvos delninė kai kuriais atvejais atrodys ne taip oficialiai, kaip blizgios medžiagos delninė, be to dažnai tarnaus kaip ilgaamžis daiktas. Prieš perkant mažą rankinę apsvarstykite, ar ją nešioti bus patogu. Nesvarbu, kur būsite – naktiniame klube, ar spektaklyje juk norėsite jaustis laisvai!

 

Tinkamas dydis: rankinių ekspertai pataria įsigyti standartinio voko dydžio delninę ( apytikriai 20 cm ilgio)

 

Dažniausia klaida: delninė neturi būti per maža. Įsitikinkite, kad joje tilps visi patys svarbiausi Jūsų daiktai.

 

 

2. Praktiškoji  rankinė, kurią dėvėsite kasdien. Nepagailėkite pinigų ir investuokite į šią rankinę. Vietoj minkštos ir plonos odos pakaitalo modelio įsigykite ilgalaikį aukštos kokybės pasiūvimo modelį. Rinkitės tvirtos ir kietesnės natūralios odos, neutralios ( rudos, pilkos ar juodos) spalvos rankinę. Praktiška spalva paslėps nešvarumus, o tvirta medžiaga garantuos ilgaamžiškumą. Ieškokite rankinės su plačiomis ( bent dviejų pirštų storio) rankenomis – taip visus savo daiktus nešiosite tik saugiau.

 

Tinkamas dydis: maždaug a4 formato lapo dydžio odinė rankinė. Svarbiausia, kad rankinė neužgožtų Jūsų figūros.

 

Dažniausia klaida: per ilgos, arba per trumpos rankenos. Prieš įsigyjant rankinę įsitikinkite, kad rankenos yra ne per trumpos ir rankinę lengvai užsidėsite ant peties, bet tuo pačiu pamėginkite ją nešti ir rankoje – jeigu rankenos bus per ilgos, rankinė sieks žemę.

 

 

3. Patogioji rankinė per petį. Net neabejojame, kad kartais norisi nejausti, kad esate su rankine. Štai kodėl kiekvienos moters garderobe turi būti rankinė per petį. Išmėginkite kompaktišką, nedidelio dydžio, paštininko stiliaus rankinę per petį.  Ieškokite griežtesnės formos, tarsi įrėmintos rankinės. Tokio modelio rankinės 2013 metais yra ypač madingos, o be to ir labai patogios.

 

Tinkamas dydis: rankinė turėtų būti tokio dydžio, kad puikiai gultų ant Jūsų klubo, ar pilvo apačios. Rekomenduojamas rankinės dydis – kiek didesnė už DVD dėžutę.

 

Dažniausia klaida: su šia rankine Jūs norite jaustis itin patogiai. Nesirinkite modelio su plonomis ar iš grandinėlių padarytomis rankenomis, kurios tik spaus Jums petį.

 

 

4. Kelioninė rankinė. Keliaujate į sporto klubą, ar savaitgalio išvyką? Tokiais atvejais Jums būtinai reikalinga tinkama rankinė. Rinkitės lengvesnio audinio (storesnio nailono, poliamido, ar drobinę ) dideles ir talpias rankines. Plonesnės medžiagos, lankstesnę rankinę lengvai įpakuosite ir į lagaminą vykstant į tolesnes išvykas, ir patogiai sutalpinsite kitoje Jums reikalingoje vietoje (pavyzdžiui spintelėje sporto klube). Ieškokite praktiškiausio modelio – ir su trumpomis, ir su ilga rankena.

 

Tinkamas dydis: pakankamai erdvi sutalpinti papildomą rūbų partiją, tačiau ne per didelė ir patogi nešiojimui.

 

Dažniausia klaida: pirkti tokio tipo rankinę pasiūtą iš sunkaus audinio. Juk į ją norėsite sutalpinti tiek daug tad nepraktiška pirkti rankinę, kuri sveria nemažai net tuščia.