Top 10 brangiausių pasaulyje rankinių

Posted by Sigita 2017/11/10 0 Comment(s)

TOP10 brangiausių rankinių pasaulyje

Mes tikrai žinome, kad moterys tiesiog dievina rankines. Dideles ir mažas, delnines ir odines rankines… Kol kas nėra visai aišku kodėl būtent moterys myli rankines. Galbūt tai genai, tačiau rankinės į mūsų kasdienį pasaulį atkeliavo vos prieš 150 metų, o tikroji rankinių mada ir manija prasidėjo tik vėlyvoje 19 amžiaus pabaigoje. Tik po 1920 metų rankinė tapo neatskiriama moters garderobo dalimi.

Louis Vuitton tapo pirmuoju „rankinių dizaineriu“ , o vos jam pradėjus kurti rankines nemažai kitų dizainerių suskubo daryti tą patį. Juk nėra net abejonės,kad tai puikus būdas užsidirbti pinigų paverčiant paprastą kasdienį daiktą ypatingu vien suteikiant jam dizainerio vardą. O kodėl dizainerių rankinės tokios brangios? Nepateiksime Jums atsakymo į šį klasimą, nes turbūt paprasčiausiai būtų atsakyti taip: „Kas žino?“  Viena yra aišku – neretai dizainerių rankinės būna tikrai nepigios.. Ar žinote kokios brangios gali būti dizainerių rankinės? Kodėl jos yra tokios brangios ir kokios būtent rankinės yra brangios? Kviečiame Jus paganyti akis ir pasidairyti į 10 brangiausių pasaulio rankinių, kurios neretai tampa svajonių pirkiniu ne vienos moters vaizduotėje! Vertos jos mokamų įkainių ar ne – spręsti Jums!

10A. Marc Jacobs „Carolyn Crocodile“ rankinė 38 000 JAV dolerių


Dešimtoje vietoje turime net dvi rankines. Viena iš jų – Marc Jacobs „Carolyn Crocodile“ rankinė. Nepaisant jos nemažos kainos (rankinės vertė litais kiek daugiau nei 100 tūkstančių) ši rankinė yra viena populiariausių Marc Jacobs rankinių. Pagaminta iš purpurinės krokodilo odos, šioje talpioje rankinėje taip pat yra nemažai skyrelių bei įvairių detalių.

10B. Fendi „Selleria“ rankinė -  38 000 JAV dolerių

Šios rankinės tipas priklausys nuo paties kliento. Ji gali būti pagaminta iš dviejų tipų odos: sabalo ir šinšilos – gyvūnų odos tipų, kurie yra rečiausi ir brangiausi pasaulyje. Sabalas randamas tik Rusijos miškuose ir kalnuose, o šinšila nors ir atrodo, kaip voveraitė gali būti randama tik pietų Amerikoje. Ši talpi rankinė yra pakankamai didelė, tad joje galėsite nešiotis kosmetinę, raktus telefoną ir piniginę.

9. Hilde Palladino Gadino rankinė – 38 470 JAV dolerių

Ši norvegų dizainerės Hilde Palladino rankinė pagaminta iš aukščiausios kokybės krokodilo odos, ją puošia 39 baltieji deimantai apgaubti baltojo aukso apvadais. Rankinės vertė litais beveik 110 tūkstančių.

8. LV rankinė „Tribute Patchwork“ 42 000 dolerių

Louis Vuitton turbūt yra vienas iš labiausiai kopijuojamų rankinių dizainerių pasaulyje. Na, vis gi kalbant apie rankinių kūrėjus jis yra pirmasis jų dizaineris pasaulyje. Įžymybės kaip Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Uma Thurman ir Naomi Campbell yra ištikimos šio dizainerio klientes. Rankinę „Tribute Patchwork“ matome 8 brangiausių rankinių sąrašo vietoje. 2007 metais pasirodžius šiam modeliui kilo nemaža sumaištis. Ši rankinė ne kartą buvo įtraukta į baisiausių ar labiausiai nevertų įsigyti rankinių sąrašus. Kritikai tikrai nepgailėjo įvairių blogų komentarų. Ji net gi buvo praminta „Frankenšteinu“. Nėra visai aišku, ar rankinę reiktų vadinti LV, ar Marc Jacobs prekinio ženklo gaminiu. Ją sukūrė Marc Jacobs, tačiau jis panaudojo 15 LV rankinių dalis. Nepaisant blogų atsiliepimų buvo sukurtos tik 24 tokios rankinės ir visos jos buvo nupirktos, o jos kūrėjai paskelbė, kad ateityje ši rankinė nebebus kuriama. Rankinės vertė daugiau nei 110 000 litų.

7. Leiber „Precious Rose“ rankinė – 92 000 dolerių

Ši „Precious Rose“ rankinė pagaminta rožės formos pavidalu. Joje yra net 1016 deimantų, kurie bendrai sudaro 42.56 karatų, taip pat 1169 rausvų safyrų ir 800 turmalinų. Tokia rankinė pasaulyje yra tik viena.

6. Hermes Matte krokodilo odos Birkin rankinė – 120 000 dolerių

Šiai rankinei buvo suteiktas britų dainininkės Jane Birkin vardas. Šios rankinės sąsaga pagaminta iš 10 karatų baltų deimantų, na o pati rankinė iš natūralios krokodilo odos. Rankinės vertė – beveik 330 tūkst. litų. Žinoma, galite įsigyti ir pigesnę šios rankinės versiją, kurios kaina prasideda nuo 5000 JAV dolerių.Šios rankinės 2013 metais yra ypač madingos!

Pirmoje straipsnio dalyje pateikėme Jums 6 rankines, kurios pretenduoja į pirmąją TOP10 dalį. Antroji straipsnio dalis – jau netrukus!

Leave a Comment