Apie rankines24.lt
Rankinės24.lt administruoja UAB BALTIC SYNERGY. Dirbdami tiesiogiai  su Italijos gamintojais galime Jums pasiūlyti plačią, stilingumu ir ilgaamžiškumu pasižyminčių, natūralios odos, moteriškų rankinių kolekciją. Itališkos odinės rankinės yra pagrindinė įmonės specializacijos sritis. Siekdami patenkinti vartotojų poreikius prekiaujame ir dirbtinės odos rankinėmis, rankinių aksesuarais, piniginėmis ir diržais. Rankinės24.lt klientai – vyrai taip pat nėra pamiršti, parduotuvėje galima rasti šiuolaikiškų natūralios odos vyriškų rankinių, piniginių, lagaminėlių bei sportinių krepšių. 
Esame ambicinga įmonė todėl ypatingai vertiname savo esamus ir būsimus klientus bei partnerius. Siekiame reguliariai pateikti Jums optimalius ir verte grįstus pasiūlymus, o apie juos pirmieji galite sužinoti užsisakę mūsų naujienlaiškį arba tapę facebook puslapio mėgėjais.


Visą rankinių asortimentą turime vietoje todėl ir pristatymo ilgai laukti nereikės, Lietuvoje pristatysime per 1-2d. į namus, darbą ar siuntų terminalą.

 

Bendraukime, kad apsipirkimas mūsų parduotuvėje būtų malonus ir sklandus tel. 868404092 (I -VII, 8:00 - 17:00), el. paštas info@rankines24.lt


UAB „BALTIC SYNERGY“ taip pat dirba su stacionariomis ir elektroninėmis parduotuvėmis, didmeninės prekybos ir konsignacijos pagrindais, apie tai plačiau skiltyje Bendradarbiavimo galimybės. Esame atvira įmonė, todėl mums „pakeliui“ jei turite konstruktyvių bendradarbiavimo pasiūlymų.